Reference

Jména mých ,,placentových miminek":

Gabriel, Mirek, Rozárka, Vítek, Barnabáš, Emma, Jakub, Tomášek, Toník, Petr, Honzík, Kubík, Olinka, Timothey, Benedikt, Kubík, Evelínka, Lucinka, Adélka, Eliška, Jolanka, Gábinka, Honzík, Honzík, Ondra, Anička, Filípek, Laura, Viktor, Agátka, Majda, Tomáš, Ondřej, Matyáš, Teodor, Zita, Štěpán, Lukáš, Filip, Violka, Štěpánek, Anička, Nelinka, Atrey, Jakub, Ellinka, Elenka, Amélie, Terezka, Tobiáš, Teodor Václav, Alžběta, Tobiáš, Samuel, Josefínka, Rozárka, Barnabáš, Laura, David, Ríša, Kamilka, Artuš, Johanka, Eda, Adam, Barborka, Matyáš, Alenka, Vítězslav, Stella, Otakar, Magdalena, Stella, Robin, Tobiáš, Kryštof, Jan, Helenka, Eliška, Kryšpín, Bohdan, Jáchym, Esmé, Tomášek, Amálka, Eliot, Matěj, Vláďa, Alžbětka , Ondřej, Jonáš, Tibor, Johanka, Květuška, Karolínka, Destiny Mia, Denis, Karolínka, Malvína, Ines, Robin, Antonín, Tonička, Oliver, Hugo, František, Šimon, Vilém, Daniel, Lou Emílie, Jiří, Justýna, Sabina, Jonáš, Nathaniel Marek, Grétka, Zorka, Šimon, Nina, Oliver, Ellen, Matěj, Anežka, Ráchel, Denis, Aneta, Ester, Auri, Beáta, Darius III., František, Jan, Klárka, Marietta, Patrik, Honzík, Linda, Anička, Dalibor, Luisa, Eduard, Sára, Anna, Jakub, Valerie, Kačenka, Laura, Martina, Laura, Anežka, Jindřich, Magdalénka, Oliver, Viktor, Vincent, Amélie, Mikuláš, Sára, Dominik, Přemysl, Marie, Adriana, Filip, Matěj, Alfréd, Emílie, Anežka, Tadeášek, Martin, Stella, Tobiáš, Johanka, Sebastian, Isabela, Violka, Štěpánka, Tomáš, Josefínka, Antonín, Eliáš, Norbert, Daniel, David, Amélie, Matěj, Eliáš, Nela, Barnabáš, Tobiáš, Vítek, ... 

Kluci vs. holky:
108 vs. 85

Celkem jsem prozatím vyrobila: 27.684 kapslí. Páni! Děkuji, že můžu.
Litry esencí a tinktur nepočítám, už takhle si pokaždé při kupování alkoholu připadám jak alkoholka :))

*

"Musím říct, že jsem překvapená a nadšená! Neměla jsem po porodu žádný problém, vše bylo perfektní, rychle jsem se po porodu zahojila, mlíka bylo na rozdávání a psychicky jsem byla tak zaláskovaná, jako nikdy :-) Takže pohoda. Cítila jsem sílu z každé kapsle, kterou jsem si vzala. A pokud to všechno bylo jen placebo, tak i tak se to vyplatilo :-) Rozhodně budu doporučovat dále! Moc děkuji!"
- Gábina P.

"My zase mnohokrát děkujeme za Vaši rychlost a flexibilitu při zpracování placenty."
- Tereza M.

"Chtěla jsem vám moc poděkovat za vstřícnost,milou komunikaci a dáreček, co jste poslala po muži :-) "
- Tereza S.

"Eliško, moc děkuji, že jste to s mým manželem takhle krásně zařídili ;) kapsle už spokojeně užívám, máme se fajn a společně si hnízdíme. Moc Vás s manželem i s malou zdravíme a mějte se krásně :)"
- Eva P.

A jedna super dlouhá a všeříkající:

"Ráda bych poskytla svou osobní zpětnou vazbu na zpracování placenty a její účinky na mě. Při prvním porodu jsem neměla o existenci něčeho takového ani ponětí, takže jsem fungovala standardně bez jakéhokoliv zpracování placenty. Můj první měsíc po porodu byl plný velkých emočních výkyvů (typu - manžel vám jede na 2 hodiny pryč a vy bulíte jak želva jako 3 leté dítě, kterému odchází maminka a nejste schopní s tím cokoliv dělat.) No, nebylo to úplně bájo :-) O placentě jsem se dozvěděla od Elišky v době, kdy jsme čekali druhé miminko a fakta mi celkem dávala smysl, takže jsem si říkala, proč to nezkusit. Na koktejl jsem neměla odvahu, ale nechala jsem si zpracovat kapsle, které jsem začala brát asi 2. den po porodu. Zásadní dopad, který jsem na sobě vnímala, byl právě v emočních výkyvech, které jsem po druhém porodu neměla a celkově jsem se cítila prostě jinak, mnohem víc v pohodě. Dalo by se namítnout, že to bylo tím, že to je druhé dítě a člověk ví, co ho čeká.. Ale já si to nemyslím. Bylo to na emoční úrovni a prostě jsem se v tomhle směru cítila fakt dobře. Hormonální výkyvy nebyly tak zásadní :) Takže z osobní zkušenosti můžu vřele doporučit :-)"

- Lída Davidová

...a další a další :)