Esence

Podstatou vaší placenty je fenomenální síla léčit vás i vaše dítě. Esence je podle definice duše, životní síla a vnitřní povaha nebo energie z určitého místa, látky nebo osoby.

Placentová esence obsahuje charakteristické vlastnosti placenty ve formě koncentrovaného přírodního prostředku.  Má obrovskou hojivou sílu, protože stimuluje životní sílu a uzdravuje matku a její dítě na energetické a vibrační úrovni. Má uklidňující účinky v době nerovnováhy a úzkosti, zmírňuje "baby blues" a symptomy poporodní deprese, pomáhá při hormonálních výkyvech a dodává energii v době nemoci. Výroba esence trvá 4 až 6 hodin. Je to mateřská esence, která je půl/půl (alkohol/destilovaná voda). Může se užívat každý den a při správném skladování vydrží doživotně.
 

Rozdíl oproti tinktuře?
– Dá se na rozdíl od tinktury užívat preventivně.
– Smí ji i mladší děti, protože je slabší.
– Dá se užívat např. ve chvíli, kdy dojdou placentové kapsle, při jarních/podzimních virózách na posílení imunity apod.
 

Doporučená dávka je pár kapek pokaždé, když máte pocit, že potřebujete trochu povzbuzení, můžete dát také kapku vašemu dítěti (5+ let, ale já dávám i menším), když je nervózní, podrážděné nebo se necítí "ve své kůži." Pomáhá třeba i během nočních běsů nebo při nástupu do školy/školky.