Esence

Podstatou vaší placenty je fenomenální síla léčit vás i vaše dítě. Esence je podle definice duše, životní síla a vnitřní povaha nebo energie z určitého místa, látky nebo osoby.

Placentová esence obsahuje charakteristické vlastnosti placenty ve formě koncentrovaného přírodního prostředku.  Má obrovskou hojivou sílu, protože stimuluje životní sílu a uzdravuje matku a její dítě na energetické a vibrační úrovni. Má uklidňující účinky v době nerovnováhy a úzkosti, zmírňuje "baby blues" a symptomy poporodní deprese, pomáhá při hormonálních výkyvech a dodává energii v době nemoci. Výroba esence trvá 4 až 6 hodin. Je to mateřská esence, která je půl/půl (alkohol/destilovaná voda). Může se užívat každý den a při správném skladování vydrží doživotně. Dá se na rozdíl od tinktury užívat preventivně.

Doporučená dávka je pár kapek pokaždé, když máte pocit, že potřebujete trochu povzbuzení, můžete dát také kapku vašemu dítěti (5+ let), když je nervózní, podrážděné nebo se necítí "ve své kůži." Pomáhá během nočních běsů, jako prevence při jarních/podzimních nachlazeních na podporu imunity přímo z vašeho zdroje.

Text je z části zkopírován ze stránky NAZEP, z.s.