Balzám, krém

Placentový balzám

Placenta výrobky jsou zvláště účinné při kožních problémech z důvodu bohatého hormonálního obsahu. DHEA, přirozený steroid, prohormon, který zesiluje účinky stávajících hormonů a kortizoly placenty, které mohou pomoci léčit infikovanou kůži.

Měsíček olej s placentou, emulgující s včelím voskem a levandulovým esenciálním olejem je ideálním přírodní prostředkem pro opruzený zadeček a mnoho dalších dráždivých, zánětlivých stavů kůže, jakožto i nespecifické svědění. Balzám lze také účinně použít k redukci příznaků jizev a popálenin. Pokud je skladován dobře, udrží balzám své hojivé vlastnosti až po dobu 12 měsíců. 


Placentový krém

Placenta je bohatá na estrogen, který zvyšuje kolagen v pokožce a progesteron, který zabraňuje zhroucení kolagenu. To obvykle vede k vráskám, které se s věkem objevují. Placentové proteiny z kraví nebo ovčí placenty, jsou často používány v komerčně dostupných anti-aging krémech. Takhle máte možnost připravit si vlastní, doma vyrobený krém z vlastní placenty.

Hutný krém spolu s placentovou tinkturou může při pravidelném používání zanechat pokožku svěží a hladkou. Může být také účinný na suchou kůži a ekzém. Pokud je dobře skladován, vydrží až 12 měsíců. 

Prosím, vezměte na vědomí, že v tuto chvíli placentový krém a balzám nevyrábím. Nelze držě