"Jak probíhá zpracování placenty v případě mého zájmu?"

Nejdříve po mailu vyřešíme formality (výběr výrobku, vyplnění objednávky, podpis smlouvy) a těšíme se na příchod miminka. Po porodu se mi nejčastěji ozývá Váš partner a domlouváme čas mého příjezdu k vám domů, ideálně ještě v den porodu.


"Co si mám na placentu vzít za obal?"

Dobře poslouží obyčejná, spíš větší, obědová krabička. Hlavně aby víčko dobře těsnilo. Nahoru nalepte štítek se svým jménem a "nevyhazovat, děkuji".

Krabičku umyjte antibakteriálním mýdlem z drogerie a novou houbičkou.

Mailem posílám Pokyny pro zacházení s placentou, kde se dočtete další informace.

 

"Jak se k Vám placenta dostane?"

Nedostane se ona ke mně, ale já k ní. Přijedu k vám domů a zpracovávat se bude ve vaší kuchyni. Nemusíte nic chystat, s přípravou pracovního místa si poradím. A budu celou dobu vypadat jako elegantní deratizátor, aby bylo vše hygienické a "košer". :-) 


"Nevím, co si mám vybrat za výrobek. Poradíte?"

Rozhodněte si, co z placenty chcete využít.

Pokud si přejete návrat do rovnováhy pro své tělo, podpořit hojení, nastartovat laktaci a doplnit si všechny ty důležité látky po ukončení těhotenství a porodu, vybírejte koktejl a kapsle.

Pokud chcete těžit dlouhodobě a mít něco “pro všechny případy”, vybírejte tinkturu a esenci.

Pokud chcete mít zaopatřené hlavně nemoci, vyberte homeopatika pro dítě.

Můžete mít i všechno najednou (což je úplně nejlepší:) a ještě vám zbyde kousek na zakopání placenty pod strom.


"Co si ženy nejčastěji objednávaji?"

Kapsle + tinkturu.

Kapsle + homeopatika.

Kapsle + tinkturu + homeopatika.

Občas syrový koktejl, ale podporuji, abyste si ho vyráběli sami, stejně tak tinkturu. Vidím čím dál častější zájem o homeopatika. Vidím vzrůstající zájem o esenci, asi pro její možnost preventivního užití (narozdíl od tinktury, kterou užíváme až když je nějaký problém). 

  

"Jaké kapsle si mám vybrat? Děsí mě slovo “syrové”, ale tradiční čínská medicína (TCM) mě moc nebere."

Neděste se, slovo “syrové” je tam jen z toho důvodu, že je placenta šetrně sušena, aby v ní zůstaly zachovány všechny látky. Nebudete tedy jíst syrové maso, ale standardní kapsle, které obsahují standardně usušené a rozdrcené plátky placenty. Nově bylo i spolkem slovo ,,syrové" nahrazeno za ,,klasické". Takže vítejte, klasické kapsle! :-)

TCM kapsle vybírejte v případě, že vyznáváte čínskou medicínu. Nebo je zvolíme v případě, kdy není vhodné využít syrové kapsle (např. při pozitivním nálezu streptokoka). 

Rozdíl je ten, že u TCM se placenta nejdříve vaří dle receptu s kořením v páře, takže přichází o některé látky a o svůj objem, výměnou za "přidání horkosti", energie.

Pokud jste “normální” rodička a chcete “jen” využít darů kapslí, vyberte kapsle syrové, nebo ideálně oboje v poměru 50:50.


"Jak dlouho zpracování trvá?"

U kapslí přijedu dva dny po sobě, vždy na cca 2 hodiny.

Esence je hotová do druhého dne.

Macerát na tinkturu vám přijedu slít po šestinedělí.

Homeopatika vám přijdou od výrobkyně cca za měsíc, a to poštou.


"A to je nějaká novinka, to zpracování placenty?"

Naopak, není to žádný novodobý trend. Placentu využívala naprostá většina savců od počátku věků, lidé po celém světě nevyjímaje.

A co ta napářka, teda?

Ta též byla napříč kulturami užívána po celém světě od věků, především jako prevence obtíží a součást porodní a poporodní péče.

Nástup moderní gynekologie tuto metodu odsunul.

Nyní ženy znovuobjevují její velkolepé účinky.

Nabízím půjčení vybavení na napářku, provedu vás první napářkou, aby pro vás byla metoda bezpečná. Dodávám bylinky ze Steamy.cz a konzultuji s ženami jejich anamnézy právě tak, aby pro jejich tělo byla napářka provedena správně, zdravě a měla ten kýžený účinek.

Kontaktovat mě můžete tady níže na stránce.

Nenašli jste svou otázku ani odpověď?

Chcete znát ceník?

Zeptejte se hned: +420 736 768 274

...nebo napište: